تاپ‌یونیورسیتیز– وبلاگ‌های جیمت جای خوبی برای یادگیری نکات و ترفندهای آزمون جیمت جدید که تنها چهار سال از معرفی‌اش می‌گذرد هستند.

بیشتر این وبلاگ‌ها توسط شرکت‌های آماده‌سازی برای جیمت نوشته می‌شوند و اطلاعات و منابع رایگان را برای عملکرد خوب در اختیار شرکت‌کنندگان این آزمون قرار می‌دهند.

 وبلاگ رسمی GMAC برای جیمت

این وبلاگ را GMAC (شرکت تهیه‌کننده‌ی جیمت) می‌نویسد و علاوه بر ارائه‌ی اطلاعات عمومی جیمت، محصولات GMAC برای آمادگی جهت شرکت در جیمت و محصولات گوناگون مرتبط با جیمت را معرفی می‌کند.

 Beat the GMAT

Beat the GMAT دارای دو فید در زمینه‌ی جیمت است که یکی از آنها محتوای وبلاگ‌های شرکت‌های آماده‌سازی برای جیمت را و دیگری محتوای وبلاگ‌های معلم‌های جیمت را در بر می‌گیرد. چون محتوای وبلاگ‌های گوناگون همگی در یک صفحه جمع شده زحمت اضافی سر زدن به تک‌تک آنها را از دوش‌تان برمی‌دارد.

 GMAT Club Blog

مانند Beat the GMAT پست‌های شرکت‌های گوناگون آماده‌سازی برای جیمت مانند Knewton، Accepted.com و Aringo را گرداوری می‌کند.

 GMAT Pill

GMAT Pill وبلاگ نیست اما صفحه‌ی اصلی‌اش اطلاعات فراوانی در خصوص جیمت جدید دارد. محتوای GMAT Pill نیز معمولاً در قسمت «معلم‌های جیمت» وبلاگ Beat the GMAT به چشم می‌خورد.

 Manhattan GMAT

محتوای وبلاگ Manhattan GMAT شامل مسائل تمرینی، لینک به منابع رایگان جیمت، اهدای جوایز، و مصاحبه با نویسندگان مطالب راهنمای موجود در وبلاگ است.

 Magoosh GMAT Blog

مگوش یک کلاس آنلاین و پولی آماده‌سازی برای جیمت و جی‌آرای با ویدئو است. وبلاگ مگوش که چند بار در هفته آپدیت می‌شود نکات و و ترفندهای زیادی برای جیمت و همچنین مطالب گوناگونی درباره‌ی بخش integrated reasoning آزمون بعدی جیمت دارد.

 Crack Verbal Blog

این وبلاگ که متعلق به شرکت آماده‌سازی برای جیمت Crack Verbal است نه‌تنها مطالب مربوط به جیمت بلکه مطالب دیگری در ارتباط با پذیرش ام‌بی‌ای از جمله توصیه‌های شرکت‌کنندگان موفق و روش‌های مقاله‌نویسی را پوشش می‌دهد.

 Veritas Prep Blog

نویسندگان Veritas Prep مطالب مربوط به جیمت را به شکلی مفرح و سرگرم‌کننده توضیح می‌دهند. همچنین درباره‌ی مدارس تجارت و پذیرش‌ها اطلاع‌رسانی می‌کنند.  

امتیاز دهید